Čajové vonné svíčky Agnes

Vůně inspirovaná Agnes Bernauer

Žena tak krásná, že uhranula samotného bavorského vévodu Albrechta III.

Agnes byla obyčejnou dívkou pracující v rodinných lázních. Jednoho dne na turnaj v jejím rodném městě dorazil i sám vévoda Albrech III. Byla to láska na první pohled. Albrecht věděl, že rodina s výběrem jeho nastávající nebude souhlasit, přesto ji vzal sebou domů do Mnichova. A taky nesouhlasili. Albert se však své lásky nevzdal a vzali se. Zde začali problémy. Dívka nebyla urozeného rodu, byla chudá a tudíž jí u dvora nechtěli. Největší problém měl však její tchán, obával se toho, že by mohli zplodit dědice, který bude chudý po jeho matce. Albrecht odcestoval a tchán vzal situaci do vlastních rukou. Agnes nařkne z čarodějnictví a jako čarodějnici jí utopí v Dunaji. A jak bylo řečeno, tak se i stalo.

Krása ve středověku byla nebezpečna.

Vůně svíčky je romantická a krásná, přesně jako byla Agnes.

Vůně:  Romantická, sladká, kořeněná

Smyslná vůně růžového pepře a růže vás přenese do rozkvetlých zahrad v teplém letním večeru. Ovocné a květinové tóny s nádechem koření vytvoří doma krásnou romantickou atmosféru.

Položka byla vyprodána…
249 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Čajové vonné svíčky Agnes

Detailní popis produktu

V balení 6ks čajových svíček

Všechny mé svíčky jsou vyrobeny z přírodního sójového vosku a vonných certifikovaných olejů, vše je tedy zdraví nezávadné, netoxické.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: