Čajové vonné svíčky Alice

Vůně inspirovaná Alice Kyteler.

Žena, jenž byla první zaznamenanou osobou obviněnou z čarodějnictví v Irsku.

Alice byla krásnou, bohatou ženou s holandskými kořeny, žijící v Irském městečku Kilkenny.

Mnoha lidem žijících v městečku, se tajemná Alice nelíbila, byla cizinkou, které manželé umírají jak na běžícím páse. První manželství vydrželo Alice pouhých 5 let a už tehdy si místní o Alice šeptali, že za smrt svého manžela může právě ona. Po krátké době se Alice znovu vdala a o 6 let později její choť umírá, Alice však neotálí a zanedlouho oznamuje nové zasnoubení. Toto třetí manželství jí vydrželo 7 let. Obyvatelé Kilkenny se začínají vzpouřet, v tom ale Alice oznámí další veselku. Manželství s jistým Johnem lePoerem končí po osmi letech jeho smrtí. Místním došla trpělivost a nařkli Alice z čarodějnictví. Inkviziční soud obvinil Alice z travičství, obcování s ďáblem, kacířství a obětování zvířat. Její nevlastní děti svědčili proti ní „Očarovala otce, aby získala majetek pro sebe. V den kdy měla být Alice upálená na hranici, zmizela z cely a uprchla.

Svíčku jsme vyrobili s vůní bohatou a tajemnou stejně jako byla Alice.

Vůně: Bohatá, rafinovaná a exotická

Když se řekne slovo bohatý či rafinovaný, vybavím si přesně tuto vůni. Úžasně vyvážená komplexní vůně, jenž je sladká, dřevitá, kořeněná a citrusová zároveň. Kouzlo exotických dřev a opojného labdana vás naprosto očaruje.

Položka byla vyprodána…
249 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Čajové vonné svíčky Alice

Detailní popis produktu

 

V balení 6ks čajových svíček.

Všechny mé svíčky jsou vyrobeny z přírodního sójového vosku a vonných certifikovaných olejů, vše je tedy zdraví nezávadné, netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: