Čajové vonné svíčky Bridget

Vůně inspirovaná Bridget Bishop

První žena obviněná z čarodějnictví v salemských čarodějnických procesech.

Bridget byla ženou, která vyčnívala ze standartů puritánských měřítek městečka Salem. Bridgetino chování bylo poněkud nevhodné, stýkala se s lidmi s pohnutou historií, často navštěvovala tavernu, nevhodně se oblékala a byla po třetí vdaná. Vše začalo, když se dvě malé dívky začaly zmítat v záchvatech. Nejjednodušší vysvětlení v té době bylo, že jsou dívky očarovány. Tím začal salemský čarodějnický proces. Bridget patřila mezi obviněné z čarodějnictví a byla první, kterou soudil tehdejší tribunál. Lid svědčil proti ní z důvodů uvedených výše. Bridget prohlásili vinou a 10.června 1692 zemřela oběšením i když tvrdila, že je nevinná.

Být jiný a svůj se v Salemu nevyplatilo.

Vůně svíčky je silná a odvážná, tak jak by se to Bridget jistě líbilo.

Sofistikovaná

Vůně: Sladká, kouřová

Sofistikovaná vůně s tóny medu zakončená jemným kouřem a citrusy. Po zapálení svíčky se vůně rozloží a ucítíte opojnou ambru koření a pačuli. Věřím, že tuto svíčku si zamilují i muži, jelikož není přeslazená a je v ní něco „mužného“.

Položka byla vyprodána…
249 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Čajové vonné svíčky Bridget

Detailní popis produktu

 

V balení 6ks čajových svíček.

Všechny naše svíčky jsou vyrobeny z přírodního sójového vosku a vonných certifikovaných olejů, vše je tedy zdraví nezávadné, netoxické.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: