Vonná svíčka Duch Vánoc

Ať už se slavil zimní slunovrat, Saturnálie nebo narození Ježíše Krista, toto období bylo už od nepaměti svátkem oslav, dobrého jídla, pití, ale také zároveň svátkem klidu a míru.

Na Štědrý den bývalo zvykem prostírat stůl i za zemřelé příbuzné, kteří se mohli objevit v podobě cizí příchozí osoby, kterou řádně pohostili. Zapalovaly se posvátné ohně proti zlým duchům. Chudáci a žebráci dostávali něco k jídlu či drobný dar. O Vánocích se měly například dávat na stůl mince, aby měl člověk v novém roce dostatek peněz. Lidé se obdarovávali a šířili štěstí.

Co si člověk představí pod pojmem Vánoce? Samozřejmě dárky, ozdoby, sníh a mnoho dalšího… ale pro mne je to vůně. Vůně, které se šíří domem a naplňuje naše srdce klidem a tou nádhernou atmosférou.

Vůně: Sladká, kořeněná, ovocná

Vůně této svíčky je omamná avšak neotřelá. Po zapálení svíčky ucítíme skořici, cukr, jablko, pomeranč… vůně nám bude připomínat svařené víno, to víno, které si tak rádi dáváme na vánočních trzích.

499 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Vonná svíčka Duch Vánoc

Detailní popis produktu

Péče o svíčku

  • Před každým zapálením svíčky srovnejte a zastřihněte knot na cca 5mm
  • Při každém zapálení nechte vosk rozpustit až k okrajům nádoby, zabráníte tím vytvoření tunelu. Vytvoření „jezírka“ tedy rozpuštění vosku až k okrajům, může trvat 2-4 hodiny, tak se nebojte :)
  • Svíčku nechávejte hořet maximálně 4-5 hodin
  • Pokud se vám na konci knotu vytvoří nevzhledná černá bambulka, tak jí zastřihněte
  • Nikdy se zapálenou svíčkou nehýbejte, předejdete tím zranění či utopení knotu

 

Všechny naše svíčky jsou vyrobeny z přírodního sojového vosku a vonných certifikovaných olejů, vše je tedy zdraví nezávadné, netoxické.

Doba hoření 300ml - 40hodin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: